0

Detektor tętna płodu Posłuchaj bicia serca swojego dziecka

Nasza historia

Ciąża to jeden z najpiękniejszych, ale też często bardzo stresujących okresów w życiu.

Każda przyszła mama pragnie, by jej dziecko rozwijało się zdrowo, to zupełnie naturalne i oczywiste. Na pewno większość z Was, drogie mamy chce i potrzebuje większego poczucia bezpieczeństwa w tym szczególnym okresie życia.

AngelSounds jest tworzony po to, aby wspierać kobiety w ciąży. Sami jesteśmy rodzicami, nasze dzieci to dwójka cudownych chłopców urodzonych po przejściach. Obie ciąże przebiegały z problemami, dlatego znamy to uczucie niepewności, które towarzyszy ciężarnej i jej partnerowi. Wiemy też, że nawet przy wzorowym przebiegu ciąży, czasami potrzebujemy po prostu jeszcze jednego potwierdzenia, że wszystko z dzieckiem jest w porządku.

Kobieta w ciąży
Urządzenie

W drugiej ciąży szukaliśmy produktu, który mógłby nam pomóc monitorować funkcje życiowe naszego synka w domu. Przypadkiem trafiliśmy na AngelSounds. Miał bardzo dobre opinie na całym świecie. W tamtym czasie, 4 lata temu, był on tylko dostępny w Niemczech. Tam go kupiliśmy i przywieźliśmy do domu. Wreszcie mogliśmy mieć urządzenie w domu, które było dostępne 24 godziny na dobę!

Dzięki niemu cała druga ciąża była przepełniona radością i spokojem, którego wcześniej nie czuliśmy.

Ten niezwykły, miarowy dźwięk bijącego serduszka naszego maleństwa, to życie dudniące w słuchawkach, brzmiało jak najcudniejsza muzyka świata! Naszego własnego świata :))

U nas w drugiej ciąży AngelSounds sprawdził się lepiej, niż jakiekolwiek inne środki na uspokojenie, których można używać w ciąży. Lepszy niż joga, melisa czy relaksująca kąpiel.

Dlatego, że dzięki niemu nie potrzeba wizyty u lekarza, żeby posłuchać życia toczącego się w naszym brzuchu - jest to na wyciągnięcie ręki, we własnym domu.

Jest to ważne szczególnie w tych momentach, kiedy nie czujemy ruchów maleństwa, które najpewniej tylko śpi. Ale kto nas może zapewnić, że właśnie tak jest? Do tej pory był to tylko lekarz w gabinecie. Z AngelSounds masz możliwość natychmiastowego sprawdzenia czy z Twoim dzieckiem jest wszystko w porządku. Czy jego serduszko bije! Bicie serca Twojego maleństwa to dźwięk życia, które się w Tobie rozwija i które da Ci tyle radości i miłości, jak nic do tej pory.

Z AngelSounds możesz słuchać tego dźwięku zawsze wtedy, kiedy Ty będziesz tego chciała, po przebudzeniu, przed pójściem spać, podczas odpoczynku na kanapie czy nawet na ławce na spacerze!

Z AngelSounds możesz być spokojna, że robisz wszystko jak należy i dbasz o to co, dla Ciebie jest w tej chwili najważniejsze, o życie które się w Tobie rozwija. Doskonale to wszystko rozumiemy i pragniemy Was wspierać, drodzy przyszli Rodzice z całej siły.

Kobieta w ciąży
Prezent od partnera

W naszym sklepie będziecie mogli zawsze liczyć na fachową pomoc i poradę, będziemy do Waszej dyspozycji i chętnie pomożemy.

Tylko u nas przy zamówieniu AngelSounds otrzymacie od nas DODATKOWO poradnik jak używać AngelSounds z wieloma praktycznymi poradami, których nie znajdziecie w instrukcji obsługi, ani w żadnym innym sklepie.

Ułatwi Wam to zapoznanie się z kupionym produktem i udzieli odpowiedzi na wiele niepokojących pytań. Tylko u nas kupisz produkt dla przyszłych mam od osób, które używały AngelSounds. Którzy wiedzą, że spokój i harmonia kobiety ciężarnej to podstawa. Którzy znają niepokój, jeśli ciąża przebiega z mniejszymi lub większymi problemami. Dla których istotne jest, aby dobro przekazywać dalej - dlatego chcemy się naszym doświadczeniem podzielić z Wami!

Tylko u nas zamawiając produkt AngelSounds do godz. 13:30* otrzymasz go JUŻ następnego dnia. Tylko u nas będziesz mógł/mogła kupić produkt od ludzi którym zależy na tym, by ten czas ciąży był dla ciebie równie wyjątkowy, jakim był dla nas, od ludzi którzy przeszli przez to co TY!

*przy wysyłce kurierskiej

“Jak tylko słyszę bicie serduszka to znika cały stres,
to najpiękniejszy dźwięk na świecie”

Zobacz więcej opinii o AngelSounds

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.