0

Absolutna nowość na rynku

Detektor tętna płodu Twój domowy anioł stróż

Dowiedz się więcejKup teraz
AngelSounds

Nowy, udoskonalony model - AngelSounds PRO

Posłuchaj tętna dziecka
w dzień i w nocy
Nagraj bicie serca
na komputerze
Usłyszysz serduszko
już od 12 tygodnia ciąży
Poczucie bezpieczeństwa
24h na dobę

Tylko u nas - nowy, udoskonalony model AngelSounds PRO!

Jeszcze lepszy, świeżutki model domowego detektora tętna płodu dostępny TYLKO U NAS - oficjalnego dystrybutora AngelSounds w Polsce. To nie wszystko! Do detektora dołączone są nowoczesne, douszne słuchawki zapewniające wygodę i jeszcze wyższy poziom jakości dźwięku. Dołączamy również stworzoną przez nas specjalnie dla Ciebie, skróconą instrukcję obsługi opatrzoną zdjęciami - żeby korzystanie z detektora było wyłącznie przyjemnością. Wszystkie materiały oczywiście w języku Polskim!

Ciesz się niesamowitym doświadczeniem, jakim jest
słuchanie bicia serca Twojego dzidziusia.

Dzięki urządzeniu do wykrywania tętna płodu AngelSounds będziesz mogła usłyszeć nie tylko serduszko swojego maleństwa, ale również dźwięki takie jak kopnięcia czy czkawka. Te niesamowite momenty możesz nagrywać i odtwarzać swoim najbliższym. Co więcej, AngelSounds może również posłużyć Tobie, droga mamo do nagrywania własnego bicia serca. Możesz to później odtwarzać swojemu dziecku po porodzie, dźwięk Twojego serca to najlepsza kołysanka dla nowonarodzonego maleństwa.

Detektor tętna płodu AngelSounds jest:

  • Niedrogi Tańszy od jednej wizyty u lekarza, a możesz używać go przez kilka miesięcy.
  • Prosty w obsłudze Zakładasz słuchawki, włączasz detektor, nakładasz żel i już możesz sprawdzać tętno Twojego maleństwa.
  • Bezpieczny Możesz go bezpiecznie używać przez całą ciążę. Posiada certyfikat medyczny Med/Cert.
  • Lekki Możesz go zabrać wszędzie ze sobą. Zmieści się nawet w damskiej torebce.
AngelSounds

Jak tylko słyszę bicie serduszka to znika cały stres, to najpiękniejszy dźwięk na świecie :)

Agnieszka D.

To naprawdę niesamowite urządzenie, możliwość usłyszenia serduszka mojego maleństwa w ciąży koiła moje nerwy! Zawsze miałam swojego aniołka przy sobie :)

Anna Małecka

Świetny produkt w rewelacyjnej cenie. Nic mnie tak w ciąży nie cieszyło jak ten cudowny dźwięk bijącego serduszka. Polecam każdej mamie!

Emilia Jackowska

Tak właśnie bije małe serce!

Szukając tętna swojego maleństwa, przygotuj się na dźwięk podobny do... cichego galopu konia :)

Serduszko dziecka w brzuchu bije znacznie szybciej niż osoby dorosłej - nawet 110 - 150 uderzeń na minutę.

Detektor tętna płodu

Niepokoisz się, że nie czujesz ruchów swojego dziecka? Detektor AngelSounds daje natychmistową możliwość sprawdzenia czy dziecko w brzuszku jest bezpieczne. Uspokoi każdą zaniepokojoną mamę :)

Detektor tętna płodu AngelSounds:

  • Może być stosowany od 12 tygodnia ciąży AngelSounds może wykryć tętno Twojego dziecka w bardzo wczesnej ciąży. Wykrycie tętna zależy od wielu indywidualnych czynników, więcej na ten temat przeczytasz w naszym poradniku instruktażowym.
  • Może nagrywać bicie Twojego serca AngelSounds swietnie nadaje się do nagrywania również Twojego tętna! Bicie Twojego serca to dźwięk który towarzyszy dziecku od poczęcia. Nagraj ten dźwięk i puszczaj go dziecku po porodzie. To najlepsza w świecie kołysanka :)
  • Daje możliwość nagrywania tętna płodu Możesz dowolnie i swobodnie nagrywać tętno swojego maluszka. Będzie to wspaniała pamiątka na resztę życia dla Ciebie i Twojego dziecka!
  • Działa na baterie Urządzenie działa na baterię, która jest dołączona do zestawu. Nie musisz się martwić ładowaniem detektora, czy szukaniem gniazdka!

Poczuj się bezpiecznie w ciąży jak nigdy dotąd

Jeśli potrzebujesz poczucia bezpieczeństwa i komfortu na następne 9 miesięcy ciąży, to nie ma nic lepszego niż nasz produkt. Dzięki AngelSounds Ty i Twoja rodzina poczuje jeszcze większą więź z twoim nienarodzonym dzieckiem.

Ciąża stanie się dla ciebie łatwiejsza, przyjemniejsza i pełna niezwykłych chwil tylko dla Was. Wreszcie będziesz mogła nie tylko czuć, ale również słyszeć swoje maleństwo kiedy tylko tego zapragniesz.

AngelSounds

Wspólne słuchanie

AngelSounds ma dwa wyjścia na słuchawki. Dzięki takiemu rozwiązaniu Twój mąż, partner, członek rodziny czy dziecko może dzielić z Tobą te niezwykłe momenty.

Gdy tylko poczujesz potrzebę, możesz usłyszeć tętno swojego dziecka i upewnić się, że jest bezpieczne. Wszędzie, o każdej porze dnia i nocy, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Najczęściej zadawane pytania

Jak działa detektor tętna płodu?

AngelSounds jest urządzeniem, który wykrywa tętno płodu od 12 tygodnia ciąży. Ultradźwiękowy detektor tętna płodu składa się z sondy (nadajnika i odbiornika) oraz jednostki przetwarzającej sygnał. Działa w następujący sposób: sonda detektora podczas badania wysyła fale ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości. Sonda odbiera ultradźwięki z wnętrza macicy i przetwarza je na sygnał elektryczny, które po filtracji zamieniane są na sygnał dźwiękowy. Urządzenie AngelSounds działa na zasadzie efektu dopplera, co w uproszczeniu oznacza, że każdy ruchomy obiekt na drodze fali ultradźwiękowej zmienia jej częstotliwość. Ta zmiana częstotliwości zależy od prędkości danego obiektu. Takim obiektem jest serce płodu. W dużym uproszczeniu działanie AngelSounds można porównać do radaru, najpierw wysyłany jest krótki sygnał nadawczy, a nastąpienie odbierane jest echo z określonego obszaru.

Jakie są zalety korzystania z detektora tętna płodu?

Możliwość usłyszenia bicia serca twojego dziecka o każdej porze dnia i nocy, 7 dni w tygodniu, 24h na dobę! Jesteśmy przekonani, że nie ma nic ważniejszego dla Ciebie przyszła mamo, niż fakt, że z Twoim dzidziusiem jest wszystko w porządku. Urządzenie sprawdzi się szczególnie w momentach, kiedy maleństwo nie będzie się ruszać od dłuższego czasu. Z AngelSounds będziesz mogła się szybko upewnić, że jest to spowodowane tylko tym, że maluch śpi.

Jak często mogę używać AngelSounds?

Ultradźwięki używane są w diagnostyce medycznej od lat 60-tych XX wieku. Na świecie codziennie za pomocą detektorów tętna płodu badanych jest około 5 milionów ciężarnych kobiet. Jeśli natężenie fali ultradźwiękowych znajduje się w granicach ustalonych przez AIUM (Amerykański Instytut Ultradźwięków w Medycynie), niemożliwe jest szkodliwe oddziaływanie detektora tętna płodu na organizm matki lub płodu. Nasz detektor tętna płodu emituje falę o dużo mniejszej mocy niż ultrasonografy w szpitalach i gabinetach lekarskich, spełnia rygorystyczne normy FDA, posiada certyfikat medyczny Med/Cert, oraz certyfikat bezpieczeństwa CE dla urządzeń medycznych, zgodnie z dyrektywą 93/42/EEC. Detektora tętna płodu można używać przez cały okres ciąży, do 3 razy dziennie. Samo badanie powinno trwać około 10 min.

Od którego tygodnia ciąży można sprawdzić tętno płodu?

Zazwyczaj pierwszy raz można usłyszeć bicie serca przy użyciu AngelSounds około 12 tygodnia ciąży (w gabinecie lekarskim jest to możliwe już w 8 tygodniu ciąży). Zdarza się jednak, że w 12 tygodniu tętno płodu jest słabo wyczuwalne. Wpływ na to ma na przykład tusza powyżej normy czy kondycja przyszłej mamy. Wyższe kobiety z nadwagą mogą mieć problem, by usłyszeć tętno płodu we wczesnych tygodniach ciąży. Jednakże, pomiędzy 12 a 14 tygodniem ciąży, każda kobieta bez względu na jej wzrost czy rozmiar będzie mogła usłyszeć bicie serca swojego dzidziusia :)

Jakie powinno być tętno serca płodu?

Bicie serca Twojego dziecka jest dużo szybsze niż Twoje! Przypomina odgłos galopującego konia. W ten sposób łatwo odróżnisz bicie serca swojego dziecka od rytmu Twojego serca, ponieważ tętno dziecka jest dużo szybsze. Tylko nie przejmuj się zbyt szybkim biciem serduszka płodu, ponieważ prawidłowa liczba uderzeń dla dziecka w okresie ciąży to od 110 do nawet 150 uderzeń na minutę. Jest to zupełnie normalne i świadczy o tym, że Twoje dziecko rozwija się prawidłowo. Wszelkie nieprawidłowości należy zawsze skonsultować z lekarzem prowadzącym.

Czy trzeba używać żelu do USG?

Żel który znajduje się w zestawie ułatwia badanie. Najlepiej jest nanieść niewielką ilość żelu na samą sondę urządzenia, oraz na brzuch. Do badania można również użyć oliwki dla dzieci.

Jak najszybciej znaleźć tętno dziecka?

Jeśli chcesz jak najszybciej wykryć tętno płodu swojego dziecka sprawdź „tygodniowy wykres” który znajdziesz w naszym autorskim i dostępnych tylko u nas poradniku instruktażowym. Pamiętaj, że w różnym okresie ciąży Twoje dziecko może mieć inne położenie, nasz wykres pomoże Ci w określeniu tego położenia, w zależności od tego w jakim okresie ciąży aktualnie się znajdujesz.

Gwarancja zakupu oryginalnego produktu

Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem AngelSounds.
Nie kupuj podróbek, upewnij się, że kupujesz oryginalny, bezpieczny dla Ciebie i dziecka produkt.

Zestaw AngelSounds.pl zawiera:

Detektor
Detektor
Słuchawki
Słuchawki
Kabel do nagrywania
Kabel do nagrywania
Bateria
Bateria
Żel USG
Żel USG
Tylko na angelsounds.pl

Film - Jak najlepiej używać detektora

Specjalnie, TYLKO dla naszych klientów przygotowaliśmy film instruktażowy. Dowiesz się z niego jak używać detektora tętna płodu. oraz jak najszybciej znaleźć bicie serca Twojego maleństwa.

Poradnik instruktażowy
Tylko na angelsounds.pl

Poradnik instruktażowy

W naszym autorskim poradniku znajdziesz ważne informacje jak używać naszego produktu, gdzie danym tygodniu ciąży znajduje się serduszko maleństwa, o jakich porach najlepiej używać AngelSounds, oraz wiele innych bezcennych informacji.

AngelSounds posiada certyfikat medyczny Med/Cert Spełnia rygorystyczne normy FDA, posiada certyfikat bezpieczeństwa CE0482 oraz deklarację zgodności z dyrektywą 93/42/EEC dla wyrobów medycznych.


Detektor tętna płodu zakupiony na stronie AngelSounds.pl zawiera polską instrukcję i objęty jest 12 miesięczną gwarancją.

AngelSounds to dobry, sprawdzony produkt, który znakomicie działa. Polecany przez tysiące kobiet na świecie.

Z AngelSounds możesz spać spokojnie.

Bestseller w 34 krajach na świecie!

Polecany przez najlepszy szpital na świecie - Mayo Clinic.

“Byłam w 13 tygodniu i zaczynałam się stresować, bo poprzednio poroniłam”

Za namową koleżanki kupiłam Angelsounds. Na początku miałam watpliwości, jednak gdy tylko udało mi się ułyszeć bicie własnego serca, a po kilku chwilach bicie serduszka mojego dziecka cały niepokój minął. To bardzo uspokajający dzwięk :)

Martyna K.

“Mój mąż kupił to dla mnie żebym już nie panikowała”

Na początku nie mogłam usłyszeć bicia serca, gdyż szukałam w niewłaściwych miejscach, ale teraz szybko je znajduje za każdym razem. Bardzo pomocny jest film i podręcznik użytkowania który dostałam przy zakupie. Teraz jestem w 15 tygodniu i używam go jak coś mnie zaniepokoi. Żałuję tylko, że trzeba słuchać przez słuchawki bo nie ma głośnika.

Beata Wawrzyniak

“To najlepsza rzecz, jaką kiedykolwiek kupiłam w ciąży”

Jestem w 12 tygodniu ciąży, i tak jak wszystkie inne mamusie zaczynam martwić się o każdy najmniejszy objaw... lub jego brak! Zamówiłam detektor serca płodu w zeszłą środę i otrzymałam go już następnego dnia. Urządzenie posiada dwie wtyczki do słuchawek, które pozwalają też drugiej osobie słuchać, minus jest taki, że te drugie słuchawki trzeba mieć ale pasują każde, ja użyłam takich od komórki. Z zewnątrz produkt wygląda dobrze, może słuchawki mogłyby być ładniejsze ale biorąc pod uwagę cenę i fakt, że detektor świetnie działa, nie przeszkadza mi to w ogóle! Wypróbowałam go od razu jak przyszła paczka. Już po kilku sekundach przesuwania urządzenia wokół dolnej części mojego brzucha, usłyszałam bicie serca! To było niesamowite!

Sandra Jończyk

“Szczerze mówiąc nie spodziewałam się tak dużo za tak niską cenę”

Okazało sie jednak że urządzenie jest warte każdej wydanej złotówki. Zanim udało mi się usłyszeć tętno dzidziusia, znalezienie jego zajęło mi jakieś 10 minut. Jak tylko je usłyszałam, rozpoznałam ten dźwięk od razu. Biło dużo szybciej niż moje i brzmiało jak galapujący koń! Teraz jestem w 16 tygodniu ciąży i bicie serduszka zazwyczaj udaje mi się wychwycić pod pępkiem, raz z lewej, raz z prawej strony brzucha. Pewnie zależy to od ułożenia dzidzi. Jak raz tego posłuchasz, to poźniej za każdym razem bedziesz wiedziała na 100%, że to jest dźwięk serca Twojego dziecka.

Agnieszka Stankiewicz
Zamów teraz

Zamówienia złożone do godziny 13:30 zostają wysłane jeszcze tego samego dnia.

Wysyłka w 24h
100% zadowolonych klientów
Oryginalny produkt
Komplet pomocnych materiałów
AngelSounds PRO155 zł
Kup teraz

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.