Prezent na Dzień Matki – detektor AngelSounds – przekonaj się dlaczego!

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami? Poszukujesz idealnego prezentu dla przyszłej Mamy i chcesz, by był on oryginalny, sprawdzony, niedrogi, użyteczny i jednocześnie dający mnóstwo radości? Odpowiedzią na Twoje potrzeby jest detektor tętna płodu AngelSounds – Twój idealny prezent na Dzień Matki!

Prezent na Dzień Matki – kilka słów wstępu

Na samym wstępie warto przypomnieć i podkreślić dobitnie: kobieta będąca w ciąży już jest MAMĄ! Oznacza to, iż także jej należy się upominek z okazji Dnia Matki – w końcu nosi w sobie swoje maleństwo, mówi do niego, myśli o jego zdrowiu… O ile dla mam dzieci biegających już po drugiej stronie brzucha idealnym i najpiękniejszym prezentem będzie własnoręcznie wykonana laurka (nieważne, że krzywa i z serduszkiem do góry nogami ;)), o tyle o prezent dla kobiet w ciąży powinni zadbać przede wszystkim ojcowie dziecka w brzuchu. Zatem panowie – poszukiwania prezentu dla matek Waszych dzieci czas zacząć! (Dla absolutnej pewności – tak, Dzień Matki to ten obchodzony 26 maja KAŻDEGO ROKU :))

Idealny prezent na Dzień Matki dla kobiety w ciąży

Powiedzmy sobie wprost – żadna mama (ba! żadna kobieta!) nie uzna, że prezent praktyczny przewyższy poziomem radości prezent po prostu… piękny i kobiecy. A jakby tak połączyć użyteczność z urokiem i czystą radością dla przyszłej mamy, jej partnera i bliskich? Z tego połączenia nie może wyjść nic innego, jak tylko detektor tętna płodu AngelSounds!

Dlaczego właśnie AngelSounds?

Każda kobieta oczekująca dziecka chce jak najszybciej poczuć więź z nienarodzonym jeszcze dzieckiem. Otrzymuje taką możliwość dzięki badaniu USG, wykonywanym przez lekarza prowadzącego ciążę. Wizyty lekarskie nie są jednak na tyle częste, jak życzyłaby sobie tego przyszła mama 🙂 Dzięki detektorowi AngelSounds kobieta może usłyszeć bicie małego serduszka już od 12 tygodnia ciąży, a zdarza się, że nawet wcześniej. Warto zauważyć, że daje to możliwość kontrolowania tętna na długo przed pojawieniem się pierwszych ruchów dziecka (ok 20 tygodnia ciąży).

Ponadto, dźwięk bicia serduszka może być słuchany także przez ojca dziecka, na dodatek w tym samym czasie – AngelSounds posiada dwa wejścia na słuchawki, dzięki czemu przyszli rodzice mogą współdzielić te piękne momenty.

AngelSounds pomaga nie tylko ojcom w nawiązywaniu więzi z malcem w brzuchu mamy – także starsze rodzeństwo, często nieświadome procesów zachodzących w ciele ich mamy, dzięki detektorowi może współuczestniczyć w oczekiwaniu na noworodka oraz mentalnie zbliżyć się do swojej siostrzyczki lub braciszka.

Kolejnym plusem detektora jest możliwość nagrania tętna malucha na nośnik oraz odtworzenie go bliskim i znajomym. A płyta z nagraniem bicia małego serduszka będzie wzruszającym, niezapomnianym upominkiem na przykład dla przyszłych dziadków!

Nie zapominajmy także o fakcie, iż wyszukanie tętna dziecka jest dla kobiety najlepszym ‚uspokajaczem’ pomiędzy wizytami u lekarza. Dzięki regularnemu mierzeniu tętna malca mamy pewność, że nie dzieje się nic złego w jego rozwoju. Jeśli natomiast mamy jakieś wątpliwości, zawsze warto skontrolować swój niepokój z lekarzem i zaradzić ewentualnym komplikacjom szybciej, niż byłoby to możliwe nie posiadając detektora.

 

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

 

Twój domowy anioł stróż.

POLUB NAS