4 kluczowe zalety używania detektora tętna płodu

W jednym z poprzednich wpisów nazwaliśmy aparaturę do mierzenia tętna płodu domowym aniołem stróżem. Nic w tym dziwnego, gdy detektor ma tak mnóstwo zalet.

Poznaj je wszystkie i przekonaj się, jak wiele dobrego zdziałać może to małe, niepozorne urządzenie.

Detektor tętna płodu jest prawdziwym światowym bestsellerem. Od lat korzystają z niego kobiety w 34 krajach całego świata.

Jakiś czas temu „przywędrował” również do Polski, by nieść poczucie bezpieczeństwa wszystkim przyszłym rodzicom.

Jakie zalety ma detektor tętna płodu?

O zaletach aparatury do mierzenia tętna płodu moglibyśmy rozpisywać się na wiele stron maszynopisu. Zwłaszcza, gdy mamy doświadczenie w jego używaniu. Postanowiliśmy jednak wyłonić 4 – według nas najistotniejszych – zalety, które powinny sprawić, że zdasz sobie sprawę, iż detektor płodu jest niezbędnym kompanem kolejnych 9 miesięcy, które spędzisz z kimś, kto już na zawsze będzie najbliższym Ci człowiekiem na świecie. Zatem do dzieła!

1. Brak konieczności czekania

Stając się posiadaczką detektora tętna płodu, możesz raz na zawsze pożegnać się ze zmartwieniem wynikającym ze zbyt odległego terminu kolejnej wizyty w gabinecie swojego lekarza-ginekologa.

Od teraz możesz monitorować rytm bicia serca swojego dziecka o każdej porze dnia i nocy, gdy tylko odczujesz taką potrzebę.

2. Piękna pamiątka

Detektor tętna płodu daje możliwość nagrywania bicia serca. Ale uwaga! Nie tylko maleństwa – również Twojego i Twojego partnera. Dzięki temu czujesz, że Wasza rodzina jest bezpieczna, a gdy coś Cię niepokoi, w bardzo szybkim czasie możesz zareagować. Dodatkowo, możesz zachować nagrania jako pamiątkę Waszych pierwszych wspólnych dni i miesięcy. Już za jakiś czas będziesz mogła puścić je maleństwu. Kto wie, być może będą dla niego o wiele lepszą kołysanką niż dźwięk suszarki lub nuconej piosenki?

3. Bezpieczeństwo

Detektor tętna płodu jest urządzeniem medycznym, posiadającym odpowiednie certyfikaty jakości i użyteczności. Zasilany jest za pomocą baterii, a nie na przykład poprzez podpięcie do gniazdka elektrycznego. Dzięki temu możesz być pewna, że podczas nawet kilkukrotnego badania w jednym dniu, Twojemu maleństwu ani Tobie nie zagraża absolutnie żadne niebezpieczeństwo.

4. Bliskość

Detektor tętna płodu posiada podwójne wejście na słuchawki. Nie bez powodu został zaprojektowany właśnie w taki sposób. Dzięki temu rodzice mogą jednocześnie wsłuchiwać się w rytm bicia serduszka maleństwa, które już za parę miesięcy powitają na świecie. Nic tak nie buduje bliskości i relacji, jak możliwość uczestniczenia w tym samym, pięknym momencie.

Oprócz wspomnianych zalet, aparatura do monitorowania tętna płodu umożliwia słuchanie bicia serca dziecka bez zbędnych zakłóceń z zewnątrz. Możemy regulować głośność odsłuchu, a niezwykle czuła sonda pozwala nam na precyzyjne słyszenie tętna płodu już w pierwszych tygodniach od poczęcia.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

 

Twój domowy anioł stróż.

POLUB NAS